Anasayfa

 
Piyasaların gündemi çok hızlı değişiyor. Geçtiğimiz hafta Fed’den gelen açıklamaları anlamaya ve fiyatlamaya çalışan piyasalarda bu hafta ayrışma senaryoları dillendiriliyor. Kısa vadeli gündemin bu kadar hızlı değişmesine rağmen ana senaryoda çok büyük bir değişiklik olmadığını düşünüyoruz. Bu nedenle de son günlerdeki hareketleri ara trendler olarak değerlendirmeye devam ediyoruz.
22.10.2014
İşlem Yaparken Başarıyı Hep Dışarıda Aradık, Şimdi Kendimize Dönüyoruz. İçimizdeki Yatırımcıyı Analiz Edip, Hatalarımızı Ortaya Çıkarıyoruz… Şu zamana kadar hep dış etkenleri incelediniz; Teknik analiz, indikatörler, merkez bankaları, faizler, analistler… Oysa işlem kararlarınızı alırken en önemli etken sizsiniz; korkularınız, öfkeleriniz, heyecanlarınız, sevinçleriniz… Bu ücretsiz eğitim ile kendinize bir de bu açıdan bakın. Forex’te Başarıya Bir Adım Daha Yaklaşın.
20.10.2014
(20.10.2014) Euro/Dolar’da geçtiğimiz hafta Fed ve Avrupa Merkez Bankası’ndan gelen açıklama trafiğinin etkisiyle sert dalgalar yaşandı. Hafta içinde hareketler kabaca 1,26/1,2880 aralığında gerçekleşti. 1,25/1,28 bandı bu hafta da paritede takip edeceğimiz ilk aralık. Bu kanal içinde volatilite sert bir şekilde devam edebilir. Bu kanalın dışına çıkılması yeni sert hareketlerin habercisi olacaktır.
20.10.2014
... 10 ...